en_GBpl_PL
Mezoterapia mikroigłowa

Zabieg mikronakłuwania skóry szczególnie polecany jest osobom, które:
• Potrzebują odmłodzenia skóry twarzy, poprzez poprawę jej elastyczności i gęstości,
• Chcą pozbyć się drobnych zmarszczek i znacząco spłycić bruzdy,
• Mają blizny potrądzikowe lub pooperacyjne i chciałby je zlikwidować.
Technika mikronakłuć skóry, to naturalna i mało inwazyjna metoda stymulująca skórę do samoregeneracji. Mikrourazy, które powstają w wyniku nakłuć są tak niewielkie, że skóra zamiast bliznowacieć rozpoczyna się równomiernie odbudowywać i regenerować. Zabieg mikronakłuwania w pierwszej fazie polega na pobudzeniu naturalnych czynników wzrostu w skórze. Następnie zasymulowane fibroblasty rozpoczynają produkcję elastyny i kolagenu, odpowiedzialnych za jędrność i gładkość skóry. Ten prosty i naturalny mechanizm odbudowy skóry pozwala na jej ujędrnienie, spłycenie drobnych zmarszczek i bruzd oraz na znaczne zmniejszenie widoczności porów.
Zabieg z wykorzystaniem urządzenia Dermapen jest bardzo prosty. Najpierw skóra pacjenta zostaje oczyszczona i zdezynfekowana, następnie dobierana jest odpowiednia głębokość wkłuć i rozpoczyna się zabieg. Urządzenie prowadzone jest po skórze pacjenta, nakłuwając ją równomiernie, tak by pokryć całą leczoną powierzchnię. Jednorazowe i sterylne igiełki wkłuwają się w skórę pacjenta stymulując ją do regeneracji na głębokość od 0.5 do 2.5 mm. Co ważne igiełki, wbijają się pionowo w skórę, nie rozrywając jej struktury. Cały zabieg trwa ok. 15 – 20 minut, w zależności od leczonej partii ciała.
W celu poprawy komfortu pacjenta po zabiegu, nakładana jest maska chłodząca. Następnego dnia, skóra może być zaróżowiona i napięta, jak po lekkim oparzeniu słonecznym. Po kilku dniach może pojawić się delikatne złuszczanie.
Najlepsze efekty i skuteczność zabiegu osiągniemy powtarzając go trzy lub czterokrotnie, jednak już jeden zabieg przynosi widoczne zmiany na skórze.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych