en_GBpl_PL

Voucher podarunkowy

Voucher podarunkowy ENSO jest idealnym pomysłem na prezent na każdą okazję, z którego z pewnością ucieszy się obdarowana nim osoba. Święta, urodziny, imieniny, itp., to niewątpliwie momenty, które zasługują na okazanie serdeczności i wdzięczności w szczególny sposób.

Voucher na zabiegi kosmetyczne lub masaż to także świetne i oryginalne rozwiązanie na prezent w ostatniej chwili dla tych wszystkich, którzy mają problem z pomysłem lub z wyborem odpowiedniego prezentu.

  • Voucher można nabyć bezpośrednio w gabinecie lub zamówić przez internet pisząc na adres e-mail enso@studioenso.waw.pl, lub telefonicznie pod nr tel. +48 570 48 00 68.
  • Voucher może być wysłany pod wskazany adres, przesłany na adres e-mail w formacie pdf do własnego wydrukowania, przesłany wiadomością SMS w formie e-kodu lub odebrany osobiście.
  • Na zabieg można umówić się osobiście, telefonicznie lub online.
  • Osoba reali­zu­jąca voucher może wybrać kilka zabiegów tak, aby ich łączna war­tość odpo­wia­dała war­to­ści vouchera; istnieje możliwość skorzystania z droższego zabiegu za dopłatą; istnieje możliwość zamiany wybranej usługi na inną w tej samej cenie lub droższej za dopłatą.
  • Voucher podarunkowy na zabiegi jest ważny przez 3 miesiące od daty wystawienia.
  • Voucher podarunkowy nie podlega zwrotom ani wymianie na gotówkę.

Jeżeli pojawi się trudność w wyborze zabiegu lub masażu dla obdarowanej osoby to chętnie odpowiem na wszystkie pytania i pomogę w wyborze.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych