en_GBpl_PL

Eksfoliacja kwasem migdałowym 20%

Kwas migdałowy przynosi spektakularne i widoczne rezultaty. Już po jednym zastosowaniu skóra będzie jędrna, bardziej nawilżona i rozjaśniona. Silne właściwości antybakteryjne tego kwasu zmniejszają stan zapalny skóry i trądzik.

Kwas migdałowy – Migdał – wzmacnia, nawilża, uelastycznia, ujędrnia, reguluje poziom wydzielania łoju.

Niewielka ilość preparatu nakładana jest pędzelkiem na dokładnie oczyszczoną i odtłuszczoną skórę twarzy lub ciała. Zaczyna się od miejsc mniej wrażliwych jak żuchwa, część boczna policzków, broda, czoło a kończy nakładanie na miejscach bardziej wrażliwych jak nos, okolice oczu i policzki. Przed zastosowaniem kwasu dokładnie zabezpieczana jest czerwień wargowa, błony śluzowe nosa oraz znamiona i brodawki. Preparat działa na skórze od 5 do 15 minut. Po nałożeniu kwasu bardzo dokładnie obserwowana jest reakcja skóry! Po odpowiednim czasie zmywany jest kwas za pomocą neutralizatora.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych