en_GBpl_PL

Eksfoliacja kwasem laktobionowym 20%

Ze względu na unikalną budowę kwas laktobionowy ma nie tylko właściwości złuszczające – jest również w stanie przyspieszyć odnowę komórkową. Intensywnie nawilża i wygładza cerę. Ma właściwości antyoksydacyjne i zwiększające elastyczność skóry.

Kwas laktobionowy można stosować cały rok – złuszcza, wygładza, regeneruje, wzmacnia, nawilża, stymuluje produkcję kolagenu, wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, spłyca zmarszczki, obkurcza rozszerzone ujścia gruczołów łojowych, minimalizuje zmiany trądzikowe, normalizuje wydzielanie sebum

Niewielka ilość preparatu nakładana jest pędzelkiem na dokładnie oczyszczoną i odtłuszczoną skórę twarzy lub ciała. Zaczyna się od miejsc mniej wrażliwych jak żuchwa, część boczna policzków, broda, czoło a kończy nakładanie na miejscach bardziej wrażliwych jak nos, okolice oczu i policzki. Przed zastosowaniem kwasu dokładnie zabezpieczana jest czerwień wargowa, błony śluzowe nosa oraz znamiona i brodawki. Preparat działa na skórze od 5 do 15 minut. Po nałożeniu kwasu bardzo dokładnie obserwowana jest reakcja skóry! Po odpowiednim czasie zmywany jest kwas za pomocą neutralizatora.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych